Ağaç Şamdan

Ağaç Şamdan

Ağaç şamdan düğün organizasyonlarında veya mağaza önlerinde kullanılan şamdan modelidir.Ağaç şamdan görüntü olarak ağacı andıran dallı yapısı ile misfirlerinize asla unutamayacakları bir gün yaşatmanıza sebep olacaktır.Ağaç şamdan fiyatları bakımından firmamız ağaç şamdan imalatı yaptığı için diğer firmalara göre daha ucuz ağaç şamdan satışı yapmaktadır.Ağaç şamdan modelleri bakımından zengin olan sitemiz istediğiniz her boyutta ağaç şamdan üretimi yapmaktadır.Ağaç şamdan fiyatları,ağaç şamdan modelleri,kiralama ve satışı hakkında bilgi almak için firmamız sevgi şamdan ile iletişime geçiniz.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Ağaç şamdan düz modelleri ve ağaç şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için ağaç ayaklı şamdan imalatı yapan yerler düğün şamdan ile iletişime geçiniz. Ağaç şamdan dallarına şekilli bezler parçalar veya dilek kağıtları yazılabilir.   &n..
145.00TL
Dallı ağaç şamdan imalatı yapmaktayız. Dallı ağaç şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
120.00TL
Düğün ağaç şamdan imalatı yapmaktayız. Düğün dilek ağaç şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
300.00TL
Kelebekli Ağaç şamdan imalatı yapmaktayız. Ağaç şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
110.00TL
Üç kollu Ağaç şamdan imalatı yapmaktayız. Üç kollu Ağaç şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
120.00TL
×
×
×
×
×
×
×