Menü
Sepetiniz

Kafes Kına Tahtı

Kafes Kına Tahtı

Kına organizasyonlarında sıklıkla karşılaşılan kına tahtı modellerinden bir tanesi Kafes Kına Tahtı Modelidir. Çok fazla tercih edilmesi sebebi ile üretimi de sıklıkla yapılmaktadır. Firmamız istediğiniz renkte Kafes Kına Tahtı Modelleri yapmaktadır. Yalnızca satış değil Kafes Kına Tahtı İmalatı da yapmamız sebebi ile web sitemizdeki modeller dışında kalan modellerin de istediğiniz takdirde üretimi yapabilmektedir. Kafes Kına Tahttı Fiyatları diğer kına tahtlarına oranla daha uygun fiyatlıdır. Kına tahtına uygun olarak kına tepsisi, kına minderi gibi pek çok kına organizasyon ürünü de web sitemizde bulabilirsiniz.

Kafes Kına Tahtı Satışı dışında Kafes Kına Tahtı Kiralama imkanımız da bulunmaktadır. Kına geceniz için farklı modellerdeki kına tahtlarımızdan dilediğinizi kiralayabilirsiniz. Kiralamalar için önceden firmamız ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Özellikle düğün mevsimi olarak adlandırılan yaz aylarında organizasyon ürünlerimiz kiralanmaktadır. Bu nedenle beğendiğiniz modellerin başka gelinler tarafından kiralanmaması adına erken zamandan firmamız ile iletişime geçmenizde fayda bulunmaktadır. Firmamız ile haftanın her günü ve günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz.

Marka: Kına Aksesuarları Ürün Kodu: SE-10048
Metal aksamlı kına tahtları sizler için hazırladığımız özel bir uygulamadır Demir yapısı ile dayanıklı olmakla üzere kumaş kadife kaplıdır taşıma açısından oldukça sestir organizasyonlarınızda yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklı bir üründür metal kına tahtı ve oval kına tahtı fiyatı..
2.100,00TL
Vergiler Hariç:2.100,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)