Menü
Sepetiniz

Karşılama Panosu

Karşılama Panosu

Karşılama Panosu biraz daha küçük düşünülmüş halidir. Bu panosunda davetliler diledikleri notları atarlar. Son zamanlarda özellikle düğünlerde ve kınalarda çok popüler bir uygulama haline gelmiştir. Küçük bir düşünce olmasına rağmen organizasyonu daha şık hale getirmektedir. Karşılama Panosu Modelleri firmamızda mevcuttur. Kafesten, şamdan dan, çiçeklerden, camdan karşılama panosu yapılmaktadır. Eğer hayaliniz daha farklı bir model ise mutlaka firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü, firmamız tarafından Karşılama Panosu İmalatı da yapılmaktadır. Hayalinizdeki ürünleri yapmak firmamızın vazifesidir.

Firmamız tarafından Karşılama Panosu Satışı dışında Karşılama Panosu Kiralama işlemi de yapılmaktadır. Her ne kadar küçük bir organizasyon ekipmanı gibi görünse de karşılama panosu da kiralanabilir olan bir üründür. Size kalan yalnızca pano içerisine atılacak kağıtlar ve kalem olacaktır. Karşılama Panosu Fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçerek fiyatlar ve ayrıntılar hakkında bilgi alabilirsiniz. Çeşitli renklerde de Karşılama Panosu Modelleri bulunmaktadır. Organizasyonun yapılacağı salon ile uyumlu bir pano tercih edebilirsiniz.

Marka: Organizasyon Ekipmanları Ürün Kodu: SK-2032
Düğün Nişan Kına Organizasyonlarınız İçin Kişiye Özel Tasarım Karşılama Panosuisteğe özel olarak isim yazdırılmaktadır.Karşılama panosu toplu olarak sipariş verebilirsiniz. karşılama panosu kiralama için ise bizimle irtibata geçin...
350,00TL
Vergiler Hariç:350,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)