Beş Kollu Şamdan

Beş kollu şamdan düğün organizasyonlarında en çok tercih edilen şamdan modelidir.Beş kollu şamdan fiyatları bakımından da diğer şamdan çeşitlerine göre daha ucuz ve dekoratiftir.Gelin adaylarının en çok beğendiği şamdan modeli olan beş kollu şamdan imalatı yapan firmamız sizlerin istekleri doğrultusunda farklı özel tasarım 5 kollu şamdan üretebilmektedir.Beş kollu şamdan satışı ve beş kollu şamdan kiralaması hakkında bilgi almak için firmamız sevgi şamdan ile iletişime geçiniz.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Beş kollu burgulu şamdan imalatı yapmaktayız. Beş kollu burgulu şamdan için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
170.00TL
Beş kollu king şamdan imalatı yapmaktayız. Beş kollu king şamdan için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
150.00TL
Beş kollu kral taçlı şamdan imalatı yapmaktayız. Beş kollu kral taçlı şamdanlama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
155.00TL
Beş Kollu Kristal Şamdan imalatı yapmaktayız. Beş Kollu Kristal Şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ​ ..
160.00TL
Beş kollu şamdan imalatı yapmaktayız. Beş kollu şamdan için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
140.00TL
Beş kollu yağmur şamdan imalatı yapmaktayız. Beş kBeş kollu yağmur şamdan imalatı için bizimle iletişime geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
250.00TL
Boncuk gövdeli Beş Kollu Şamdan imalatı yapmaktayız. Boncuk gövdeli Beş Kollu Şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
150.00TL
×
×
×
×
×
×
×