Abajur Şamdan

Abajur Şamdan

Abajur şamdan modelleri bakımından şamdan çeşitlerinin en çok kullanılan şamdandır.Abajur şamdan görüntü olarak gece lambasına benzemektedir.Abajur şamdan fiyatları imalatçısı olduğumuz için bütün firmalardan daha ucuzdur.Düğün şamdan modelleri arasından dekoratif anlamda farklılık katarak ayrılan abajur şamdan firmamız tarafından istediğiniz her model ve boyutta üretimi ile siz değerli evlenecek çiftlerimize hizmet vermekteyiz.Abajur şamdan fiyatları,abajur şamdan modelleri,kiralaması ve satışı hakkında bilgi almak için firmamız sevgi şamdan ile iletişime geçiniz.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Beş Kollu Abajur şamdan imalatı yapmaktayız. Abajur şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
155.00TL
Beyaz abajur şamdan imalatı yapmaktayız. Beyaz Abajur şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
55.00TL
Kokteyl abajur şamdan imalatı yapmaktayız. Kokteyl Abajur şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
40.00TL
Kristal Abajur şamdan imalatı yapmaktayız. Krsital Abajur şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
80.00TL
Krsital Tek Abajur şamdan imalatı yapmaktayız. Kristal Abajur şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
70.00TL
Simli abajur şamdan imalatı yapmaktayız. Simli Abajur şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
45.00TL
Tek Kollu Abajur şamdan imalatı yapmaktayız. Abajur şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
60.00TL
Tek Kollu  Kırmızı taşlı Abajur şamdan imalatı yapmaktayız. Abajur şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
60.00TL
Tüylü  Abajur şamdan imalatı yapmaktayız. Tüylü Abajur şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
150.00TL
Üç Kollu Abajur şamdan imalatı yapmaktayız. Üç kollu Abajur şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
120.00TL
×
×
×
×
×
×
×