Cam Şamdan

Cam Şamdan

Cam şamdan tamamen cam olan malzemenin üstüne şamdan mumlukları veya çiçekler ile süslenmesi ile oluşur.Cam şamdan modelleri firmamızda çokça model seçeneği ile bulunmaktadır.Cam şamdan fiyatları bakımından diğer şamdan modellerine göre daha pahalıdır.Şık ve dekoratif anlamda davetlilerinizi büyüleyecek olan cam şamdan düğün organizasyonlarında en sık kullanılan şamdandır.Cam şamdan imalatı yapan firmamız sevgi şamdan ile cam şamdan satışı ve cam şamdan kiralaması hakkında bilgi almak için tek yapmanız gereken sitemizde bulunan telefon numarasını arayarak bizimle iletişime geçmenizdir. 

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
5 Kollu Cam Şamdan imalatı yapmaktayız. 5 Kollu Cam Şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
280.00TL
Ahtapot Cam Şamdan imalatı yapmaktayız. Ahtapot Cam Şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
240.00TL
Beş Kollu Cam Şamdan imalatı yapmaktayız. Beş Kollu Cam Şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
250.00TL
Dokuz Kollu Cam Şamdan imalatı yapmaktayız. Dokuz Kollu Cam Şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
350.00TL
Dört Kollu Cam Şamdan imalatı yapmaktayız. Dört Kollu Cam Şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
220.00TL
İki Kollu Cam Şamdan imalatı yapmaktayız. İki Kollu Cam Şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
180.00TL
Metal Kenarlı cam şamdan imalatı yapmaktayız. Beş Metal Kenarlı cam şamdan almak için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
70.00TL
Mini Cam Şamdan imalatı yapmaktayız. Mini Cam Şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
90.00TL
Tek Kollu Cam Şamdan imalatı yapmaktayız. Tek Kollu Cam Şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
110.00TL
Uzun Cam Şamdan imalatı yapmaktayız. Uzun Cam Şamdan kiralama için bizimle irtibata geçin. Toplu alımlarda iskonto uygulanmaktadır. ..
150.00TL
×
×
×
×
×
×
×