Menü
Sepetiniz

Tiffany Şamdan

Tiffany Şamdan

Özellikle düğün ve kına organizasyonlarında en fazla tercih edilen Tiffany Şamdan Modelleri, firmamızda birbirinden çeşitli modeller ile yer almaktadır. Davetliler tarafından da çok beğenilen ve dikkat çeken bu modeller için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu şamdanın en önemli özelliği yansıtma yapmamasıdır. Düğün gibi büyük organizasyonlarda çok fazla masa olduğu için Tiffany Şamdan Modelleri de çok fazla olmaktadır. Bu da davetlilerin gözünü alır. Fakat tiffany şamdanlar göz almadığı için misafirler için ekstra göz yorgunluğuna sebep olmaz.

Firmamızda ışıklı, ledli Tiffany Şamdanlar da bulunmaktadır. Tiffany Şamdan satın almak istemiyorsanız, firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize Tiffany Şamdan Kiralama hizmeti de verilmektedir. Firmamız yalnızca bir satış firması olmamakta aynı zamanda Tiffany Şamdan İmalata da yapmaktadır. Yalnızca şamdan değil, pek çok organizasyon ekipmanı firmamız tarafından üretilmektedir. Firmamızın diğer organizasyon ekipmanlarını da inceleyebilir ve şamdanlarınıza uygun şekilde aynı desen ve süslere sahip diğer ürünlerimizi de satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Firmamız her konuda değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Marka: Şamdan Modelleri Ürün Kodu: SE-2141
Firmamız tarafından imalatı yapılan tiffany şamdan modelleri özel günlerinizde masa üstü şamdan modelleri düğünlerde kullanılmaktadır. Tiffany şamdan fiyatları uygun olmakla birlikte dayanıklı ürünlerdir.Metal Malzemeden imal edilmiştir.Kristal taşlı şamdandır.Toplu şamdan satışı için bizimle irtiba..
240,00TL
Vergiler Hariç:240,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)