Çiçekli Şamdan

Çiçekli Şamdan

Çiçekli şamdan düğün salonlarında kullanılan şık ve dekoratif şamdandır.Yapay çiçek veya canlı çiçeklerle süslenen çiçekli şamdan modelleri bakımındanda bir çok alt kategoriye ayrılır.Çiçekli şamdan fiyatları firmamızda çiçekli şamdan imalatçısı oldugumuz için diğer mağazalarla kıyasladığımızda daha ucuz çiçekli şamdan bulundurmaktadır.Çiçekli şamdan satışı ve çiçekli şamdan kiralama yapan firmamız sizlere her konuda yardımcı olabilmek için tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçiniz.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Çiçekli tek kollu şamdan imalatı ve çiçekli tek kollu şamdan satışı yapan firmamız Düğün Şamdan da istediğiniz her renk ve boyutta yapay veya canlı çiçeklerle süslenerek düğün organizasyonlarınız da eşsiz bir görüntü elde edebilirsiniz. Çiçekli te..
30.00TL
Çiçekli tek kollu şamdan zamak düğün organizasyonları ve kına organizasyonlarında en çok kullanılan şamdan modelidir. Çiçekli tek kollu şamdan zamak fiyatları ve çiçekli tek kollu şamdan zamak kiralama hakkında bilgi almak için Düğün Şamdan f..
60.00TL
Gold ve Silver rengi mevcuttur. Şamdan boyu isteğe göre büyültülüp kısaltılabilir. Şamdan çiçeği fiyata dahil değildir.Çiçekli fiyatını öğrenmek için iletişime geçiniz. Üzerindeki boya değil kaplamalıdır. ..
50.00TL
×
×
×
×
×
×
×