Menü
Sepetiniz

Çiçekli Şamdan

Çiçekli Şamdan

Özellikle düğün ve kına organizasyonlarında şamdan modelleri tercih edilmektedir. Şamdan modeli seçilirken düğün ya da kınanın yapılacağı mekanın diğer süslemelerine uygun bir model seçilmektedir. Çiçekli Şamdan da en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Firmamız yalnızca Çiçekli Şamdan Satışı yapmamakta aynı zamanda Çiçekli Şamdan Kiralama imkanı da değerli müşterilerine vermektedir.

Şamdan modellerimizi incelediniz ve herhangi bir şamdan da karar kılamadınız mı? Üzülmenize hiç gerek yok. Firmamız Çiçekli Şamdan İmalatı da yapmaktadır. Siz yalnızca hayalinizdeki şamdanı firma yetkililerimize ve müşterilerimiz ile ilgilenen temsilcilerimize aktarın. Bize bu hayali gerçekleştirmek kalır. Çiçekli Şamdan Fiyatları en uygun şekilde değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Firma olarak en önemli politikamız müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu nedenle en kaliteli malzemelerden üretilen organizasyon ürünlerini en uygun fiyatlar ile satışa sunmaktayız.

Düğün, kına, nişan ya da herhangi bir organizasyonunuzun en şık görüntüde olmasını istiyorsanız Çiçekli Şamdan Modelleri inceleyebilir ve sizin zevkinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Firmamızda her zevke uygun Çiçekli Şamdan modeli bulunmaktadır.

Marka: Şamdan Modelleri Ürün Kodu: SE-20178
Çember Şamdan modeli yeni yılın ürünü olan yapay çiçekli ürünümüzdür, Çember Şamdan fiyatları bakımından uygun olup düğünlerde çok güzel bir görsel oluşturur. Çember Şamdan modellerimiz ve Çember Şamdan çeşitleri için bize ulaşmanız yeterlidir...
250,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)